Nawigacja

Informacje ogólne o Przedszkolu Zajęcia dodatkowe Jadłospis Kalendarz uroczystości Ramowy plan dnia

Informacje ogólne o Przedszkolu

Przedszkole mieści się pod adresem Stubienko 25  funkcjonuje w godzinach 7-16 , istnieje mozliwość dostosowania godzin pracy przedszkola do potrzeb rodziców.

Do przedszkola zpraszamy dzieci w wieku 2,5 do 6 lat .

Dysponujemy Dwoma przestronnymi salami oraz jadalnią. Sale zostały  wyposażone i urządzone zgodnie z obowiązującymi przepismi.

W przedszkolu funkcjonuje kuchnia  która  zapewniamy dzieciom całodzienne wyżywienie składające się z śniadania , obiadu zawierającego zupę i drugie danie  oraz podwieczorku.   Wyżywienie produkujemy na miejscu w naszej kuchni zgodnie z systemem HACCP, jest zawsze świeże  zróżnicowane i zbalansowane . Produkty są dostarczane na bieżąco co zapewnia wysoką jakość podawanych posiłków.  Menu kuchni zmienia się sezonowo i obejmuje dwa tygodnie kalendarzowe co wyklucza częstą powtarzalność dań.

Przy naszym przedszkolu znajduje się duży i bezpieczny  plac zabaw w którym dzieci mogą miło spędzić czas korzystając z urządzeń posiadających niezbędne atesty. Z tyłu przedszkola znajduje się obszerny zielony plac  na którym organizujemy imprezy okolicznościowe takie jak np. piknik rodzinny czy święto pieczonego ziemniaka .

Niepubliczne przedszkole w Stubienku

• NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE W STUBIENKU